KONST / Litografier / Färglitografi 14235357
nr 1423 5357
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 259/260, björkar. Färglitografi, bildmått: 50x40, yttermått inklusive ram: 74x61 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:01:15
4/10 19:51:58